Dnes skleněné dveře jsou vynikající alternativou k tradičním dveřím.

Dnes skleněné dveře jsou vynikající alternativou k tradičním dveřím. Odstraňují pocit izolace, vizuálně přesouvají prostor a propojují místnosti a také je plní světlo a vytvářejí dojem většího objemu místnosti. Kromě toho skleněné dveře dodávají místnosti svůj vlastní vzhled, jedinečnost. Interiér získává originální moderní design a stává se stylovějším.


Elegance, originalita a vynikající schopnost skleněných dveří přizpůsobit se každému modernímu interiéru stále více přitahují pozornost náročných zákazníků. Nyní jsou skleněné dveře vnímány jako organické a funkční interiérové detaily.


Vedle hlavního úkolu — pro snadné a pohodlné otevírání by veškeré doplňky měly harmonicky doplňovat a zdůrazňovat přirozené krásy skla, lesk leštěných okrajů, což je možné pouze s bezvadnou pozorností na kvalitu jakéhokoliv, dokonce i nejmenšího detailu.


Kvalitní skleněné dveře i přes zdánlivou jednoduchost a lakonismus jsou důsledkem pečlivé práce mnoha specialistů a mohou být vyrobeny pouze tehdy, když má společnost kompletní komplex speciálních zařízení a technologií. Pouze s jeho pomocí je možné řezat a zpracovat skleněnou tabuli s tolerancí desetiny milimetru, získat bezvadný povrch trapézového leštěného okraje, vyvrtat otvory a provádět složité tvarové výřezy pro montáž kování.